Оголошення в Парафії Пресвятої Трійці

ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА VII НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ (23.02.2020)

Сьогодні:

VII Неділя звичайна. Збір пожертвування на потреби парафії.

 Катехези для дітей та зустрічі молоді по плану.

На тижні у літургії:

У середу 26 лютого – Попільна середа, що розпочинає Великий Піст. Обов’язок сурового посту. Утримуватися від споживання м’яса зобов’язані вірні, що досягли 14 років, натомість обов’язок посту зобов’язує вірних від 18 до 60 року життя. Служба Божа в нашому храмі о 7:00 та 18:00. Згідно з постановою Конференції єпископів України, від Попільної Середи до Першої Неділі Великого Посту молимося про дух навернення та покаяння.

У п’ятницю 27 лютого – Запрошуємо на адорацію Ісуса у пресвятих дарах від 17 год. Та Службу Божу що 18:00 після Служби  молебень Хресної Дороги. Запрошуємо. За відправлення Хресної Дороги можна отримати повний відпуст за звичайних умов.

Наступна неділя:

I Неділя Великого Посту. Після Служби молебень Гірких Жалів.

 Катехези для дітей та зустрічі молоді по плану.

Різне:

Можна замовляти інтенції Служби Божої.

Час Великого Посту – це час особистої задуми над своїм життя, це час навернення до Бога, це час благодаті. Це час коли ми повинні прийняти якісь зречення заради любові до Бога. Подумаймо, що можемо пожертвувати Богу, щоб добре пережити час благодаті, час Великого Посту.

Від 20 – 22 березня у нашої парафії відбудуться реколекції які допоможуть нам підготуватися до Пасхальних Свят. – зарезервуймо цей час для Бога та для себе самого.

Прибирання нашого храму. У суботу 29 лютого прибиратимуть родини: Сушко, Данчек, Кузьма.

Всім бажаємо радісного святкування Дня Господнього, а також всіляких благ від Бога на новий тиждень праці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *