Провіщення Пресвятій Діві Марії звістки про Спасителя, який має народитися від неї, приносить нам радість та надію. Радість з того, що Бог зглянувся не тільки на покору своєї слугині, але й також не міг більше дивитися на муки людини, зануреної в рабство гріха. Надія надихає нас, коли помічаємо у Марії людину таку, як я і ти, яка стає вибраною і будучи згідною з волею Отця, може пережити повноту благодаті й щастя в небі.
![25 березня, субота, урочистість Благовіщення Господнього (День Святості Життя)](http://triitsia.com/wp-content/uploads/25-bereznya.png)