Святий Антоній Марія Дзаккарія народився у Кремоні в 1502 році. Вивчав у Падуї медицину, але, покинувши навчання, став дієцезіяльним пресвітером. У 1530 році заснував конгрегацію Уставних Кліриків св. Павла. Він бажав, щоб його орден був наповнений духом апостола народів св. Павла, і дав його братам за покровителя. Від храму св. Варнави у Мілані, де оселився новий орден, їх названо варнавитами. Святий Антоній, виснажений ревною апостольською працею, помер у Кремоні 5 липня 1539 року.
![5 липня, середа, довільний спомин св. Антонія Марії Дзаккарії, пресвітера](http://triitsia.com/wp-content/uploads/5-lypnya.png)