ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ ІV НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ ІV НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ (28.01.2024 – 04.02.2024)

СЬОГОДНІ:

  • Після кожної Святої Меси будемо молитися Коронку до Божого Милосердя в намірі миру та закінчення війни в нашій Батьківщині.
  • Катехеза для старшої групи дітей в 11:45. Щиро запрошуємо.
  • Намір молитви спільноти Живого Розарію на лютий: «Про Боже благословення для чоловіків нашої парафії та заснування в парафії спільноти Лицарів Колумба».

 ДУШПАСТИРСЬКІ ВІДВІДИНИ: Дякую усім за пережитий час душпастирських відвідин в нашій парафії. За відкриті двері домівок, спільну молитву, розмови, пожертви на діяльність нашої парафії. Хочу також зазначити, що якщо потрібно, завжди є можливість запросити священика поблагословити помешкання.

ПРО ЛИЦАРІВ КОЛУМБА:

В неділю, 11 лютого, після Святої Меси на 10:00 відбудеться урочисте започаткування спільноти. Ще раз запрошуємо щиросердечно чоловіків нашої парафії включитися до цієї великої та потрібної справи.

ВПРОДОВЖ ТИЖНЯ:

  • В понеділок зустріч спільноти Легіону Марії о 16:30. Пригадую, що спільнота Легіон Марії далі хоче молитися в повірених через нас намірах впродовж всього тижня. Біля стенду є скринька, ручка та листочки для запису, просимо Вас залишати свої молитовні наміри.
  • В середу, катехеза для дорослих о 19:00.
  • В свято Стрітення Господнього Святі Меси о 10:00 та 18:00. Спільнота Легіон Марії приготувала Стрітенські свічки, які будемо використовувати на процесії. Також цього дня відбудеться освячення води.
  • В п’ятницю, запрошуємо усіх на Адорацію Пресвятих Дарів, яка відбудеться о 17:00.
  • В суботу запрошую молодших дітей (перед Першим Святим Причастям) на катехезу на 10:00 год. Група дітей, які в цьому році приступили до Першого Святого Причастя в суботу, на 11:00 год.

В ЛІТУРГІЇ НА ЦЬОМУ ТИЖНІ:

30 сі­ч­ня, ві­в­то­рок, довільний спомин бл. Броніслава Маркевича, пресвітера

31 січня, середа, обов’язковий спомин св. Йоана Боско, пресвітера

2 лютого, п’ятниця, Свято Стрітення Господнього.

          Всесвітній День Богопосвяченого Життя

3 лютого, субота, довільний спомин св. Власія, єпископа і мученика,

          довільний спомин св. Оскара, єпископа

РІЗНЕ:

  • Дякую усім за все добро, яке робимо разом для нашої парафії!!!

В суботу, 3 лютого, запрошуємо усіх парафіян до прибирання Різдвяних декорацій та спільного прибирання храму. Прибирання розпочнемо о 10:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *