Сьогодні святкуємо свято Преображення Господнього. Учні знали тільки земну славу Господа: помноження хлібів, зцілення хворих. І їм цього вистачало. А Господь хотів їм показати ще більшу Його славу – Небесну, Божу. Ця подія їх несамовито збентежила. Тепер вони не розуміють що відбувається, але в майбутньому проповідуванні Благої Вісті ця подія буде дуже важлива у наверненні людей до Бога, вказуючи на божественне походження Ісуса.
![6 серпня, неділя, свято Преображення Господнього.](https://triitsia.com/wp-content/uploads/6-serpnya.png)