Хто ж як не Ісус спитав би нас з такою любов’ю і щирістю: “Дітоньки, чи маєте щось з’їсти?” Тридцятитрирічний воскреслий Чоловік величезним Серцем обійняв і своїх учнів і весь всесвіт. Нехай прославиться Ісус Христос.
![](https://triitsia.com/wp-content/uploads/5-kvitnya.png)
Хто ж як не Ісус спитав би нас з такою любов’ю і щирістю: “Дітоньки, чи маєте щось з’їсти?” Тридцятитрирічний воскреслий Чоловік величезним Серцем обійняв і своїх учнів і весь всесвіт. Нехай прославиться Ісус Христос.