Діяльність католицьких місіонерів на території сучасного В’єтнаму розпочалася у XVI столітті. В наступних віках багато разів спалахували переслідування, під час яких загинуло багато європейських місіонерів та в’єтнамців. Св. Андрій Дунг Лак народився в 1785 році у В’єтнамі і був там пресвітером. Під час переслідувань за віру в 1839 році його разом зі св. Петром Ті та сподвижниками було заарештовано і вбито.
![24 листопада, п’ятниця обов’язковий спомин свв. Андрія Дунг Лака, пресвітера, і сподвижників, мучеників.](https://triitsia.com/wp-content/uploads/24-lystopada-1.png)